Išrinktas LSKF prezidiumas

2015 m. gruodžio 19 d. Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos Konferencijos narių susirinkimas išrinko naująjį LSKF Prezidiumą 2016-2020 metų laikotarpiui. Pasak šiemet išrinkto LSKF prezidento Rolando Kubiliaus, atsinaujinusi ir išaugusi komanda yra pasiryžusi tęsti jau pradėtus darbus ir ieškoti naujų būdų svarsčių kilnojimo sportui plėtoti.

Rolandas Kubilius
Prezidentas
+370 686 13175 rolandas.kubilius@svarstis.lt
Paulius Visockas
Viceprezidentas
+370 682 30684 paulius.visockas@svarstis.lt
Modestas Talačka
Generalinis sekretorius
+370 675 40498 modestas.talacka@svarstis.lt
Andrius Kubilius
Atstovas spaudai
+370 672 22120 andrius.kubilius@svarstis.lt
Antanas Gricius
Teisėjų kolegijos pirmininkas
+370 605 97072 antanas.gricius@svarstis.lt
Vytautas Gutauskas
Varžybų sekretorius
+370 611 44328 vytautas.gutauskas@svarstis.lt
Tomas Miežlaiškis
Revizorius
+370 652 48754 tomas.miezlaiskis@svarstis.lt
Justas Optas
Sportininkų atstovas
+370 655 58810 justas.optas@svarstis.lt