Lietuvos kariuomenės čempionatas

LK koamdinė taurėKovo 8-ąją dieną, kai visi minėjome Moters dieną, Panevėžyje, Sausumos pajėgų Karaliaus Mindaugo motorizuotajame pėstininkų balatione Lietuvos kariai varžėsi dėl čempiono vardo. Šiais metais, kaip niekad daug karių pasiryžo pademonstruoti savo jėgą kilnojant 24 kg svarstį. Šiais metais, pirmą kartą LK čempionate savo jėgas, 16 kg svarsčio rovimo veiksme, galėjo pademonstruoti ir merginos.
Merginų absoliučioje grupėje, pirmąją vietą užėmė šaulė Dovilė Gričiūtė (Lietuvos šaulių sąjunga), 16 kg svarstį išrovusi 111 kartų. Antrąją vieta užėmė šaulė Jolita Vitkauskaitė (Lietuvos šaulių sąjunga), o trečiąją vietą užėmė krn. Elmyra Baljanaitė (Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija).
Vyrų grupėje, svorio kat. iki 63 kg pirmąją vietą užėmė eil. Laimonas Mališevičius (KASP -oji rinktinė), antras liko vyr. eil. Mindaugas Kumetaitis (KOP oro gynybos batalionas) ir trečias krn. Andrius Dzeminskas (Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija). Svorio kat. iki 68 kg stipriausias buvo eil. Modestas Talačka (KASP 2-oji rinktinė), antras kpt. Valdas Košinskas (KASP 3-oji rinktinė) ir trečias kpt. Valerijus Gruodis (KASP 5-oji rinktinė). Svorio kat. iki 73 kg pirmąją vietą iškovojo šaulys Mantas Rudys (Lietuvos šaulių sąjunga), antrąją vietą iškovojo srž. Stanislovas Molnikas (KOP oro gynybos batalionas) ir trečiąją vietą iškovojo vyr. ltn. Vidmantas Saučūnas (Karaliaus Mindaugo MPB). Svorio kat. iki 78 kg pirmąją vietą užėmė krn. Andrius Kubilius (Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija), antrąją užėmė eil. Dainius Timofejevas (KASP 5-oji rinktinė) ir trečiąją užėmė eil. Simonas Vilniškis (Karaliaus Mindaugo MPB). Svorio kat. iki 85 kg nugalėtoju tapo eil. Ignas Kurklietis (KASP 5-oji rinktinė), antras liko ltn. Ruslanas Fiodorovas (Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija), o trečias šaulys Lukas Laurinavičius (Lietuvos šaulių sąjunga). Svorio kat. iki 95 kg pirmas buvo vyr. eil. Vitalijus Raugas (Algirdo MPB), antras eil. Tomas Dauskurdas (KASP 2-oji rinktinė), o trečias eil. Mantas Virbickas (KOP aviacijos bazė). Svorio kat. iki 105 kg nugalėtoju tapo eil. Deividas Jarašūnas (KASP 2-oji rinktinė), antras buvo šaulys Nerijus Lenkauskas (Lietuvos šaulių sąjunga), ir trečias eil. Ovidijus Tarutis (KASP 5-oji rinktinė). Svorio kat. virš 105 kg pirmąją vietą užėmė j. eil. Julius Kasiliauskis (KASP 3-oji rinktinė), antrąją užėmė eil. Vigantas Tarutis (KASP 5-oji rinkitnė) ir trečiąją vietą užėmė eil. Ernestas Rimša (KASP 6-oji rinktinė).
LK nugalėtojai
Komandinėje įskaitoje, pirmąją vietą, surinkę 188 taškus užėmė KASP 5-oji rinktinė. Antrąją vietą, su 184 taškais užėmė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija. Trečiąją vieta, surinkę 157 taškus užėmė KASP 3-oji rinktinė.