Praūžė XV atviras LSKF jaunimo ir veteranų čempionatas

LKA emblema2Balandžio 6 d. Vilniuje, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyko XV atviras LSKF jaunimo ir veteranų čempionatas, kuriame dalyvavo ne tik sprotininkai iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių. Varžybų atidarymo metu sveikinimo žodį tarė Lietuvos karo akademijos viršininko pavaduotojas kariniam rengimui plk. ltn. Valerijus Šerelis, fizinio rengimo ir sporto sekcijos viršininkas mjr. Rytis Vasiliauskas bei LSKF prezidentas Alfonsas Špokas, kuris po savo kalbos įteikė padėkas karo akademijos vadovybei už pagalbą rengiant šį čempionatą bei suteikė sporto meistro vardą svarstininkui iš Lietuvos karo akademijos krn. Andriui Kubiliui.
Jaunimo grupėje, svorio kat. iki 63 kg pirmąją vietą užėmė Dovydas Rokas (VU), antrąją – Lukas Skikas (Pakruojo raj.), o trečiąją – Gražvydas Žilinskas (Kuršėnai). Svorio kat. iki 68 kg pirmas buvo Dmitrijs Zeinivjevs (Latvija), antras liko Justinas Platkevičius (Pakruojo raj.), o trečias – Žymantas Žandaras (VU). Svorio kat. iki 73 kg nenugalimas buvo Ginas Pamerneckis (Pakruojo raj.), antras liko Evaldas Liutkus (Kuršėnai), trečias – Modestas Talačka (VU). Svorio kat. iki 78 kg pirmąją vietą užėmė Remigijus Šedys (Jonava), antrąją vietą užėmė Dainius Timofėjevas (Panevėžio raj.) ir trečiąją vietą užėmė Deividas Jaseckis (Pakruojo raj.). Svorio kat. iki 85 kg pirmas buvo Andrius Kubilius (LKA), antras – Tomas Platkevičius (Pakruojo raj.), o trečiu liko Ignas Kurklietis (VU). Svorio kat. iki 95 kg nugalėtoju tapo Artūras Balnionis (Pakruojo raj.), antrąją vietą užėmė Ovidijus Tarutis (VU) ir trečiąją vietą užėmė Kazys Stankevičius (Elektrėnai). Svorio kat. iki 105 kg pirmas buvo Tomas Dauskurdas (Jonava), antras – Deividas Jarašūnas (Jonava) ir trečias – Nerijus Lenkaukas (Kuršėnai). Svorio kat. virš 105 kg stipriausias buvo Julius Kasiliauskis (VU), antras – Žygimantas Karalis (Pakruojo raj.) ir trečias – Goordevs Evgenijs (Latvija).
Veteranų (40-50 m.) grupėje, svorio kat. iki 95 kg stipriausias buvo Arturs Tančins (Latvija), antrąją vietą užėmė Sigitas Gauša (Panevėžio raj.) ir trečiąją vietą užėmė Valdas Vaicekauskas (Pakruojo raj.). Svorio kat. virš 95 kg pirmąją vietą užėmė Stepanas Andrėjavas (Ignalina), antrąją vietą užėmė Endel Taro (Estija) ir trečiąją vietą užėmė Dainius Girdvilis (Pakruojo raj.).
Veteranų (50-60 m.) grupėje, svorio kat. iki 95 kg pirmoji vieta atiteko Valdui Jankauskui (Pakruojo raj.), antroji atiteko Jonui Grinui (Biržai) ir trečioji vieta atiteko Albertui Malkevičiui (Panevėžo raj.). Svorio kat. virš 95 kg pirmas buvo Sigitas Škirka (Birštonas), antras liko Žilvinas Kazlauskas (Pakruojo raj.) ir trečias liko Antanas Gričius (Kuršėnai).
Veteranų (virš 60 m.) grupėje, svorio kat. virš 78 kg primąją vietą užėmė Povilas Drazdas (Anykščiai), antrąją vietą užėmė Toivo Poldur (Estija) ir trečiąją vietą užėmė Zenonas Maksimavičius (Pakruojo raj.).
Merginų grupėje iki 68 kg vyko atkakli kova. Pirmąją vietą užėmė Siiri Univer (Estija), antrąją vietą – Akvilė Ubeikaitė (LKA, 107 rovimai), trečiąją vietą užėmė Jolita Vitkauskaitė (Kuršėnai, 106 rovimai) ir ketvirtąją vietą užėmė Erneta Bumbulytė (Kuršėnai, 105 rovimai). Svorio kat. virš 68 kg pirmąją vietą užėmė Eveli Pahurin (Estija), antrąją – Dovilė Driciūtė (Kuršėnai), ir trečiąją – Lauryna Bubnytė (LKA).
Estafetės rungtyje pirmąją vietą užėmė Pakruojo komanda, antrąją – Jonavos, ir trečiąją – VU komanda.
Komandinėje įskaitoje, pirmąją vietą užėmė Pkaruojo komanda (110 tšk.), antrąją – VU komanda (108tšk.) ir trečiąją – Kuršėnų komanda (94 tšk.)