Baigėsi XV LSKF čempionatų maratonas

DSC_0001Balandžio 27 d. Švenčionių r. Adutiškyje vyko XV atviras jaunių ir suaugusiųjų čempionatas. Iš viso čempionate dalyvavo net 101 dalyvis. Prieš varžybas LSKF prezidentas Alfonsas Špokas Justinui Platkevičiui ir Valdui Vaicekauskui įteikė sporto meistro ženklelius bei Gedui Dauskurdui, Remigijui Šedžiui ir Elvinui Gruodžiui  įteikė jaunių grupės I atskirio ženkliukus.
Jaunių grupėje, svorio kat. iki 53 kg čempiontu tapo Edgaras Milkintas (Kuršėnai), antroji vieta atiteko Justinui Slabadai (Kauno r.) ir trečioji vieta – Egidijui Valčiukui (Kauno r.). Svorio kat. iki 58 kg čempionu tapo Karolis Švedavičius (SK „Jėga“), antrąją vietą užėmė Gražydas Žilinskas (Kuršėnai) ir trečiąją – Gediminas Borgertas (Kauno r.). Svorio kat. iki 63 kg čempionu tapo Gytis Ūselis (Batakiai), antrąją vietą užėmė Vygantas Maličevas (SK „Jėga“), ir trečiąją –  Šarūnas Selvestravičius (Kaunas). Svorio kat. iki 68 kg pirmąją vietą užėmė Dmitrij Zinovjev (Latvija), antras liko ir Lietuvos čempionu tapo Justinas Platkevičius (SK „Jėga“) ir trečias – Vytas Vadapolas (Kaunas). Svorio kat. iki 73 kg čempionu tapo Valentinas Zubrickis (Batakiai), antras liko Sergėjus Kirijenka (Jonava) ir trečias – Vitalijus Valčiukas (Kuršėnai). Svorio kat. iki 78 kg čempionu tapo Justas Optas (Batakiai), antrąją vietą užėmė Gedas Dauskurdas (Jonava), o trečiąją – Mantas Jurkus (Kauno r.). Svorio kat. iki 85 kg čempionu tapo Remigijus Šedys (Jonava), antras liko Tomas Platkevičus (SK „Jėga“) ir trečias – Lukas Kaušikas (Kauno r.). Svorio kat. virš 85 kg čempionu tapo Julius Optas (Batakiai), vietą užėmė Žygimantas Karalis (SK „Jėga“) i trečiąją – Domantas Ambrazevičius (Kauno r.).
Merginų grupėje, svorio kat. iki 63 kg čempione tapo Jolita Vitkauskaitė (Kuršėnai). Svorio kat. virš 63 čempione tapo Erneta Bumbulytė (Kuršėnai), o antrąją vietą užėmė Milda Tamošaitytė (SK „Jėga“).
Suaugusiųjų grupėje, svorio kat. iki 63 kg čempionu tapo Lukas Skikas (SK „Uranas“), atrąją vietą užėmė Dovydas Rokas (VU) ir trečiąją – Ramūnas Večerskis (VU). Svorio kat. iki 68 kg čempionu tapo Mantas Rudys (SK „Titanas“), antras liko Ginas Pamerneckis (SK „Jėga“) ir trečias – Modestas Talačka. Svorio kat. iki 73 kg čempionu tapo Dainius Timofejevas (SK „Titanas“), antrąją vietą užėmė Žymantas Žandaras (VU) ir trečiąją – Vilius Glušokas (Panevėžio raj.) Svorio kat. iki 78 kg pirmąją vietą užėmė Artur Tančin (Latvija), antrąją užėmė ir Lietuvos čempionu tapo Andrius Kubilius (LKA) ir trečiąją vietą užėmė Valdas Vaicekauskas (SK „Uranas“). Svorio kat. iki 85 kg čempionu tapo Artūras Balnionis (SK „Jėga“), antras liko Valdas Jankauskas ir trečias – Giedrius Vaitukaitis (VU). Svorio kat. iki 95 kg čempionu tapo Vitalijus Raugas (SK „Uranas“), antrąją vietą užėmė Deividas Jarašūnas (Jonava), ir trečiąją – Ovidijus Tarutis (VU). Svorio kat. iki 105 kg čempionu tapo Stefanas Andrejevas (Ignalina), antrąją vietą užėmė Tomas Dauskurdas ir trečiąją – Paulius Visockas (Kauno r.). Svorio kat. virš 105 kg čempionu tapo Saulius Skikas (SK „Uranas“), o antrąją vietą užėmė Julius Kasiliauskis (VU).
Moterų grupėje, svorio kat. iki 58 kg čempione tapo Irena Siniauskaitė (Jonava), o antrąją vietą užėmė Austėja Jakštaitė (VU). Svorio kat. iki 68 kg čempione tapo Akvilė Ubeikaitė (LKA), antrąją vietą užėmė Juliana Romoslavskaja (Jonava) ir trečiąją – Sandra Rupeikaitė (VU). Svorio kat virš 68 čempione tapo Židrūnė Nakčiūnaitė (SK „Uranas“), antrąją vietą užėmė Dovilė Griciūtė (Kuršėnai) ir trečiąją – Lauryna Bubnytė (LKA).
Jaunių estafetės rungtyje, čempionais tapo Jonavos komanda, antrąją vietą užėmė Pakruojo komanda ir trečiąją – Batakių komanda.
Suaugusiųjų estafetės rungtyje, čempionais tapo Baltijos komanda, antrąją vietą užėmė SK „Uranas“ komanda, ir trečiąją vietą – Jonavos komanda.
Absoliučioje įskaitoje, jaunių grupėje nugalėtoju tapo Remigijus Šedys, surinkęs 472 dvikovės taškus, o suaugusiųjų grupėje, nugalėtoju tapo Stefanas Andrejevas, surinkęs 308 dvikovės taškus.
Komandinėje įskaitoje, jaunių grupėje, čempionais tapo SK „Jėga“ komanda, antrąją vietą užėmė Kuršėnų komanda ir trečiąją – Kauno r. komanda. Suaugusiųjų įskaitoje, čempionais tapo SK „Uranas“ komanda, antrąją vietą užėmė VU komanda ir trečiąją – Jonavos komanda.