Baigėsi varžybų maratonas Jonavoje

2013 m. rugsėjo 28 d. Jonavoje vyko pirmasis atviras Lietuvos ilgo ciklo čempionatas bei netradicinės Jonavos rajono svarsčių kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo ne tik sportininkai iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Varžybų atidarymo metu, LSKF prezidentas Alfonsas Špokas padėkojo Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro direktorei Reginai Stupurienei už pagalbą rengiant šias varžybas.

I LSKF ilgo ciklo čempionatas

Jaunių grupėje, svorio kat. iki 58 kg. I vietą užėmė Justinas Slabada (Kauno r.), II vietą užėmė Lukas Jaras (Kauno r.) ir III vietą užėmė Liutauras Laugalys (Marijampolė). Svorio kat. iki 68 kg. I vietą užėmė Justinas Platkevičius (SK „Jėga”), II vietą užėmė Gytis Ūselis (Marijampolė), ir III vietą užėmė Viačeslavas Šinkūnas. Svorio kat. iki 78 kg. I vietą užėmė Valentinas Zubrickis (Stulgiai), II vietą užėmė Justas Optas (Marijampolė) ir III vietą užėmė Sergėjus Kirijenko (Jonava).
Jaunimo grupėje, svorio kat. iki 68 kg. I vietą užėmė Dmitrij Zinovjev (Ventspils). Svorio kat. iki 78 kg. I vietą užėmė Andrius Kubilius (LKA). Svorio kat. iki 95 kg. I vietą užėmė Artūras Balnionis (SK „Jėga”), II vietą užėmė Tomas Platkevičius (SK „Jėga”), ir III vietą užėmė Lukas Kaušikas (Kauno r.).
Suaugusiųjų grupėje, svorio kat. iki 68 kg. I vietą užėmė Lukas Skikas (SK „Uranas”). Svorio kat. iki 78 kg. I vietą užėmė Artur Tančin (Ventspils). Svorio kat. iki 95 kg. I vietą užėmė Giedrius  Vaitukaitis (VU). Svorio kat. virš 95 kg. I vietą užėmė Tomas Miežlaiškis (Marijampolė), II vietą užėmė Paulius Visockas (Kauno r.) ir III vietą užėmė Kęstutis Mačiulis (Marijampolė).
Veteranų grupėje, 40 – 50 m. amžiaus grupėje, I vietą užėmė Valdas Vaicekauskas  (SK „Uranas”), o II vietą užėmė  Kęstutis Mačiulis (Marijampolė). 50 – 60 m. amžiaus grupėje, I vietą užėmė Valdas Jankauskas (SK „Uranas”) ir II vietą užėmė Ričardas Drabavičius (Jonava).  Amžiaus grupėje virš 60 m. I vietą užėmė Viesturs Gargurnis (Riga), II vietą užėmė Inars Belinskis (Riga) ir III vietą užėmė Zenonas Maksimavičius (SK „Jėga”).
Estafetės rungtyje, I vietą užėmė Pakruojo komanda (Justinas Platekvičius, Artūras Balnionis ir Mantas Virbickas), surinkę 109 taškus. II vietą užėmė komanda „Trys draugai” (Justas Optas, Andrius Kubilius ir Tomas Miežlaiškis), surinkę 106 taškus. III vietą užėmė  Jonavos komanda (Remigijus Šedys, Deividas Jarašūnas ir Tomas Dauskurdas), surinkę 106 taškus.
Komandinėje įskaitoje, I vietą užėmė Marijampolės komanda, surinkusi 90 taškų. II vietą užėmė Kauno r. komanda, surinkusi 82 taškus ir III vietą užėmė SK „Jėga” komanda, surinkusi 60 taškų.
Varžybų rezultatai

Netradicinės Jonavos raj. svarsčių kilnojimo varžybos

Šios netradicinės varžybos skyrėsi nuo kitų tuo, kad jose yra 50 kg. svarsčio stūmimo ir rovimo rungtis. Šiais metais sportininkai varžėsi naujoje  rungtyje: svarsčių laikymas virš galvos.
Jaunių grupėje, svarsčio laikymo virš galvos rungtyje, I vietą užėmė Domantas Ambrazevičius (Kauno r.), kuris du 16 kg. svarsčius išlaikė 4.01 min. II vietą užėmė Justas Optas (Batakiai), kuris svarsčius išlaikė 3.26 min. ir III vietą užėmė Ruslanas Kirijenka (Jonava) kuris svarsčius išlaikė  3.21 min.
Jaunimo grupėje, I vietą užėmė Žygimantas Karalis (SK „Jėga”), kuris du 24 kg. svarsčius išlaikė 2.42 min. II vietą užėmė Andrius Kubilius (LKA), kuris svarsius išlaikė 2.39 min. ir III vietą užėmė Dmitrij Zinovjev (Ventspils), kuris svarsčius išlaikė 1.48 min.
Suaugusiųjų grupėje, I vietą užėmė Artur Tančin (Ventspils), kuris du 32 kg. svarsčius iškailė 2.30 min. II vietą užėmė Paulius Visockas (Kauno r.), kuris svarsčius išlaikė 1.30 min. ir III vietą užėmė Artūras Balnionis, kuris svarsčius išlaikė 1.18 min.
Suaugusiųjų grupėje, 50 kg. svarsčio stūmimo rungtyje, I vietą užėmė Vitalijus Raugas (SK „Uranas”), kuris svarstį iškėlė 64 kartus. II vietą užėmė Saulius Skikas (SK „Uranas”), svarstį iškėlęs 53 kartus ir III vietą užėmė Tomas Miežlaiškis (Marijampolė), kuris svarstį iškėlė 43 kartus.
Suaugusiųjų grupėje, 50 kg. svarsčio rovimo rungtyje, I vietą užėmė Saulius Skikas (SK „Uranas”), kuris svarstį išrovė 33 kartus. II vietą užėmė Mindaugas Jaras (VU) svarstį išrovęs 33 kartus ir III vietą užėmė Vitalijus Raugas (SK „Uranas”) svarstį išrovęs 25 kartus.