Varžybos Pakruojyje

Spalio 26 d. Pakruojyje vyko jau tracinėmis tapusios Pakruojo svarsčių kilnojimo klubo „Jėga“ taurės varžybos į kurias susirinko gausus būrys sportininkų.
Jaunių grupėje, svorio kat. iki 63 kg pirmąją vietą užėmė Gytis Ūselis (Batakiai), antrąją vietą užėmė Šarūnas Selvestravičius (Kaunas) ir trečiąją vietą iškovojo Evaldas Baltėnas (SK „Jėga“). Svorio kat. iki 73 kg pirmąją vietą užėmė Vytas Vadapolas (Kaunas), antrąją vietą užėmė Giedrius Kriaunevičius (Jonava) ir trečiąją vietą užėmė Ruslanas Kirijenka (Jonava). Svorio kat. iki 85 kg nenugalimas buvo Sergėjus Kirijenka (Jonava), antras liko Martynas Zinkevičius (SK „Jėga“) ir trečias – Vitalijus Valčiukas (Kaunas). Svorio kat. virš 85 kg pirmąją vietą užėmė Julius Optas (Batakiai), antrąją vietą užėmė Mantas Svaldenis (Kaunas) ir trečiąją vietą užėmė Saulius Juškevičius (Kaunas).
Jaunimo grupėje, svorio kat. iki 68 kg pirmoji vieta atiteko Justinui Platekvičiui (SK „Jėga“), o antroji – Lukui Skikui (SK „Uranas“). Svorio kat. iki 78 kg pirmąją vietą užėmė Ginas Pamerneckis (SK „Jėga“),  o antrąją vietą užėmė Gražvydas Žilinskas (SK „Kristalas“). Svorio kat. iki 85 kg pirmąją vietą užėmė Justas Optas (Batakiai), antrąją vietą užėmė Remigijus Apneris (Kaunas), ir trečiąją vietą užėmė Tomas Platkevičius (SK „Jėga“). Svorio kat. virš 85 kg nenugalimas buvo Deividas Jarašūnas (Jonava), o antrąją vietą užėmė Žygimantas Karalis (SK „Jėga“).
Vyrų grupėje, svorio kat. iki 78 kg pirmąją vietą užėmė Andrius Kubilius (LKA – Jonava), o antrąją vietą užėmė Mantas Rudys (Batakiai). Svorio kat. iki 95 kg pirmąją vietą užėmė Vitalijus Raugas (SK „Uranas“), antrąją vietą užėmė Artūras Balnionis (SK „Jėga“), ir trečiąją vietą užėmė Paulius Visockas (Kaunas). Svorio kat. virš 95 kg pirmąją vietą užėmė Marius Tamošaitis (SK „Uranas) ir antrąją vietą užėmė Saulius Skikas (SK „Uranas“).
Veteranų (40-50 m.) grupėje, svorio kat. iki 78 kg pirmąją vietą užėmė Valdas Vaicekauskas (SK „Uranas“). Svorio kat. virš 78 kg pirmąją vietą užėmė Jonas Šiurys (Batakiai).
Veteranų (50-60 m.) grupėje, svorio kat. virš 78 kg pirmąją vietą užėmė Jonas Grinas (Batakiai), o antrąją vietą užėmė Rimvydas Varanavičius (Batakiai).
Veteranų (virš 60 m.) grupėje, svorio kat. virš 78 kg pirmąją vietą užėmė Jonas Narkevičius (SK „Jėga“), o antrąją vietą užėmė Zenonas Maksimavičius (SK „Jėga“).
Moterų grupėje, svorio kat. iki 68 kg pirmąją vietą užėmė Jolita Vitkauskaitė (SK „Kristalas“), antrąją vietą užėmė Milda Tamošaitytė  (SK „Kristalas“) ir trečiąją vietą užėmė Juliana Romoslavskaja (Jonava). Svorio kat. virš 68 kg nenugalima buvo Židrūnė Nakčiūnaitė (SK „Uranas“), antrąją vietą užėmė Erneta Bumbulytė (SK „Kristalas) ir trečiąją vietą užėmė Agnė Ambrazaitytė (Batakiai).
Jaunių estafetės rugtyje, su 16 kg svarsčiais, pirmąją vietą užėmė komanda Kentai (Gytis Ūselis, Justas Optas ir Julius Optas) surinkusi 188 taškus. Antrąją vietą užėmė Kauno komanda (Šarūnas Selvestravičius, Vytas Vadapolas ir Mantas Svaldenis) surinkusi 146 taškus. Trečiąją vietą užėmė Jonavos komanda (Giedrius Kriaunevičius, Ruslanas Kirijenko ir Sergėjus Kirijenko) surinkusi 108 taškus.
Jaunimo estafetės rungtyje, su 24 kg svarsčiais, pirmąją vietą užėmė SK „Jėga“ jaunimo komanda (Ginas Pamerneckis, Tomas Platekvičius ir Žygimantas Karalis) surinkusi 135 taškus. Antrąją vietą užėmė komanda SK „Kristalas“ (Vaidotas Vaičiakauskas, Gražvydas Žilinskas ir Vitalijus Valčiukas) surinkusi 68 taškus. Trečiąją vietą užėmė SK „Jėga“ 2 komanda (Evaldas Baltėnas, Regimantas Aleknavičius ir Martynas Zinkevičius) surinkusi 51 tašką.
Vyrų estafetės rungyje, pirmąją vietą užėmė SK „Jėga“ komanda (Justinas Platekvičius, Artūras Balnionis ir Mantas Virbickas) surinkusi 125 taškus. Antrąją vietą užėmė SK „Uranas“ 1 komanda (Valdas Vaicekauskas, Vitalijus Raugas ir Saulius Skikas) surinkusi 115 taškų. Trečiąją vietą užėmė SK „Uranas“ 2 komanda (Lukas Skikas, Bronius Stankevičius ir Marius Tamošaitis) surinkusi 87 taškus.
Komandinėje įskaitoje, pirmąją vietą užėmė SK „Jėga“/SK „Uranas“ komanda (208 tšk.), antrąją vietą užėmė Batakių komanda (180 tšk.) ir trečiąją vietą užėmė Kauno komanda (150 tšk.).
Pagal koeficientą, jaunių grupėje geriausias buvo Gytis Ūselis, jaunime – Justas Optas, vyruose – Artūras Balnionis, veteranuose – Valdas Vaicekauskas, Jonas Grinas ir  Jonas Narkevičius, o moterų grupėje geriausia buvo Erneta Bumbulytė.
Linkime sportininkams sėkmės ir naujų laimėjimų ateities varžybose.