IUKL Pasaulio bei Europos pirmenybės

Lapkričio 14-16 dienomis Talsi mieste, Latvijoje vyko IUKL Europos jaunių U-18 pirmenybės bei Pasaulio jaunimo, suaugusiųjų bei senjorų čempionatai. Lietuvą atstovavo 11 sportininkų, teisėjas Antanas Gricius bei treneris Algirdas Navickas. U-18 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje virš 63kg. Dovilė Griciūtė iškovojo antrąją vietą, taip pat jaunių grupėje dalyvavęs Gytis Uselis nusileido savo pagrindiniam varžovui iš Estijos ir užėmė ketvirtąją vietą. Jaunių grupėje varžėsi ir kiti Lietuvos atstovai kuriems teko kelti 24kg. svarstį. Svorio kategorijoje iki 63kg. Ginas Pamerneckis iškovojo pirmąją vietą, iki 68kg. Justinas Platkevičius iškovojo antrąją vietą, o broliai Justas (iki 78kg.) ir Julius (iki 85kg) Optai – bronzos medalius. Virš 85kg. svorio kategorijoje dalyvavęs Giedrius Rimša taip pat nusileido varžovui iš Estijos ir iškovojo ketvirtąją vietą. Pasaulio jaunimo pirmenybėse, svorio kategorijoje iki 78kg. Ignas Kurklietis iškovojo trečiąją vietą, o svorio kategorijoje iki 95kg. dalyvavęs Ovidijus Tarutis – sidabro medalį. Sunkiasvorių tarpe, svorio kategorijoje iki 105kg. dalyvavęs Julius Kasiliauskis iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname!