X LIETUVOS SVARSČIŲ KILNOJIMO FEDERACIJOS ILGO CIKLO ČEMPIONATAS

Pranešame, kad X Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos ilgo ciklo čempionatas vyks 2022 m. kovo 5 d. Paįstryje (Panevėžio r.) Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos sporto salėje.

1. Primename, kad privaloma išankstinė registracija (pildant internete pateiktą registracijos anketą arba siunčiant duomenis el. paštu andrius.kubilius@svarstis.lt). Registruojantis el. paštu privaloma nurodyti sportininko vardą ir pavardę, gimimo metus, amžiaus grupes, kuriose planuojate dalyvauti, atstovaujamą sporto klubą / miestą ir svarsčių svorį. Registracija vyksta iki 2022 m. kovo 2 d. (imtinai). Sportininkai, užsiregistravę po kovo 2 d. privalės mokėti dvigubą startinį mokestį.

2. Atsižvelgiant į esamą COVID-19 situaciją Lietuvoje sportininkams ir žiūrovams privaloma dėvėti burną ir nosį dengiančią kaukę (išskyrus veiksmo atlikimo metu) ir pasirūpinti papildomomis apsauginėmis priemonėmis (pvz. pirštinės, dez. skystis). Pasikeitus situacijai ir / ar atsiradus naujiems apribojimams Lietuvoje ir / ar Panevėžio r. savivaldybėje, čempionatas gali būti atšauktas ir vykdomas nuotoliniu būdu arba nukeltas į vėlesnį laiką.

3. Primename, kad LSKF nariams būtina sumokėti vienkartinį – 10 EUR – metinį LSKF nario mokestį iki einamaisiais metais LSKF vykdomo Lietuvos čempionato banko pavedimu arba minėto renginio dieną tiesioginiu įnašu.Daugiau informacijos ir LSKF narių sąrašą galite rasti skiltyje Dokumentai

SVARBU!!!
Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos įkūrėjas Kazimieras Paltarokas įstegė prizą vyrų (visos vyrų grupės) ir moterų (visos moterų grupės) grupėse. Stipriausias vyras ir stipriausia moteris bus nustatoma iš ilgo ciklo čempionato rezultatų – svarsčių (svarsčio) svoris bus padaugintas iš pakelimų skaičiaus (bus sužinomas bendras pakeltas svoris kilogramais) ir gautas rezultatas padalinamas iš sportininko svorio.

Varžybų nuostatus galite rasti čia.
Registracijos anketą į čempionatą galite rasti čia.