Antroji vieta Baltijos šalių čempionate

Birželio 8-9 dienomis Estijoje vyko Baltijos šalių svarsčių kilnojimo čempionatas. Lietuvos rinktinė, nusileidusi Latviams iškovojo antrąją vietą! Lietuvą atstovavo net 15 sportininkų, pasiekusių nemažai aukštų rezultatų. Vyrų grupėje, svorio kategorijoje iki 68kg. Mantas Rudys 32kg. svarsčių stūmime surinko 80 taškų, o rovime – 90 taškų, šis rezultatas jam garantavo čempiono titulą. Čempionu taip pat tapo Vitalijus Raugas, dalyvavęs vyrų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 95kg. Stūmimo veiksme surinkęs 87 taškus, Vitalijus pasiekė aukščiausią rezultatą stūmimo rungtyje vyrų grupėje. Neprasčiau sekėsi ir kitiems Lietuvos suaugusiųjų rinktinės nariams: Ginui Pamerneckiui, Dainiui Timofėjevui, Valdui Vaicekauskui, Artūrui Balnioniui bei Arūnui Savičiui, dauguma šių sportininkų iškovojo sidabro medalius. Taip pat gerai pasirodė Lietuvos jaunių rinktinės atstovai. Svorio kategorijoje iki 68kg. čempiono vardą iškovojo Justinas Platkevičius 24kg. svarsčius išstūmęs 80 ir išrovęs 140 kartų. Lukas Skikas išbandė savo jėgas keldamas 16kg. svarsčius, svorio kategorijoje iki 58kg. jis iškovojo antrąją vietą, taip pat sidabro medalius iškovojo Tomas Platkevičius, dalyvavęs jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 78kg. ir Žygimantas Karalis, kuris varžėsi svorio kategorijoje virš 78kg. Lietuvos komandą taip pat atstovavo dvi merginos: Jolita Vitkauskaitė ir Dovilė Griciutė, joms teko varžytis rovimo veiksme keliant 16kg. svarstį. Abi merginos iškovojo antrąsias vietas. Jolita Vitkauskaitė 16kg. svarstį išrovė 94 kartus, o Dovilė Griciutė – 121 kartą. Lietuvos svarsčių kilnojimo federacija sveikina visus varžybų dalyvius bei jų trenerius ir dėkoja už pastangas atstovaujant Lietuvą!